100 km Solo

Start 100 km solo zaterdag om 09:00 uur

Start 100 km solo zaterdag om 09:00 uur - RUN Winschoten

100 km open wedstrijd (vrije) individuele inschrijving
Inschrijving voor de open wedstrijd is mogelijk in de volgende categorieën:
Mannen: Msen, M40, M50, M60
Vrouwen: Wsen W40, W50, W60
Men wordt ingedeeld in de betreffende categorie op de dag van de start waarop men de aangegeven leedtijd bereikt. De minimum leeftijd voor deelname aan de 100 km is 21 jaar op de dag van de start.

Nederlands kampioenschap 100 km (onder voorwaarden) individuele inschrijving
Aan de RUN 2023 is het Nederlands kampioenschap 100 km verbonden. Om aan dit kampioenschap deel te kunnen nemen moet men de Nederlandse nationaliteit hebben en over een wedstrijdlicentie van de Atletiekunie beschikken. Om het NK door te laten gaan moeten er minimaal 5 deelnemers (m/v) op de startlijst staan, waarvan er minimaal 3 starten. Als er zich minder dan 5 deelnemers (m/v) aanmelden, moeten de deelnemers die zich hebben ingeschreven z.s.m. bericht krijgen over het niet doorgaan van het betreffende NK.
Het kampioenschap staat open voor de volgende categorieën: mannen en vrouwen. De atleten die deelnemen aan het Nederlands kampioenschap nemen automatisch deel aan de open wedstrijd. Er zijn geen leeftijdscategorieën bij het NK.


Verplichte E-Learning
Het E-Learning programma is in 2020 door de Atletiekunie reeds verplicht gesteld voor de Nederlandse Kampioenschappen Baanatletiek en men bereid zich voor om met ingang van 2023 dit ook te verplichten bij de Nederlandse Kampioenschappen op de Weg en Cross. Deelnemers aan het Nederlands Kampioenschap 100Km adviseren wij om zich bij de Nederlandse Dopingautoriteit aan te melden en vervolgens het E-Learning programma en minimaal het Brons pakket te doorlopen. Door dit programma te bestuderen is men beter voorbereid op het Nederlands Kampioenschap waarbij een aantal deelnemers zullen worden verplicht om aan de dopingcontrole mee te werken. Ook voor begeleiders en coaches is er een module en wordt zeker aanbevolen dit tot zich te nemen
Als Organisatie staan wij achter dit E-Learning programma. Voor meer informatie zie link https://elearning.dopingautoriteit.nl/ Wij hopen u als deelnemer te mogen begroeten op 8 en 9 september 2023 bij ons prachtig evenement
.

Inschrijfkosten
€ 60,00 van 1 maart tot 1 augustus
€ 75,00 van 1 augustus tot 30 augustus

Voor meer informatie, open het document.

PARTNERS VAN DE RUN

Av Aquilo Winschoten IAAF Athletics IAU International Association of Ultrarunners Gemeente Oldambt WMA World Masters Athletics

INSCHRIJVEN RUN PER 1 MAART 2023

25 februari 2023 - Op 1 maart gaat de inschrijving voor deelname aan de RUN open.... lees verder »

De RUN gaat door!

23 februari 2023 - Met trots kunnen wij zeggen: HET IS GELUKT, DE RUN GAAT DOOR OP 8 en 9 SEPTEMBER 2023!!! Op bestuurlijk vlak zijn de functies bijna weer volledig ingevuld. We gaan starten met een bestuursteam, nieuwe voorzitter is Hans Olthof en nieuwe secretaris Alje Wierenga. Erik Meijer wordt de nieuwe racedirector. De nieuwe voorzitter, secretaris en racedirector hebben met de nog twee zittende bestuursleden (Henk Nieborg en Janny Heijerman) de drive om de RUN ... lees verder »